In English
Suomeksi
Eesti Keeles


Firmast

Baltasar Consulting OÜ asutati 2003. aastal. Asutajateks olid kaks Soome Vabariigi kodanikku, kes puutusid Eestiga tööalaselt kokku pea iga päev. Oma muude ettevõtmiste kõrvalt selgus peagi, et midagi on justkui puudu. Suhteliselt lühikese ajaga tuli neil kogeda, mida tähendavad probleemid suhtlemisel mitme erineva võõra raamatupidajaga ning kui jäik võib olla outsourced raamatupidamisteenus. Nii otsustatigi luua oma raamatupidamisbüroo ja koondada kõikide oma ettevõtete finantsasjad ühe katuse alla. Raamatupidamisteenust hakati pakkuma ka sõprade ja äripartnerite ettevõtetele, sest kõiki neid ühendas soov saada Eesti võõraid seaduseid arvestades usaldusväärset ja informatiivset tuge. Sellest sündis ka kohe vajadus pakkuda erinevaid nõustamis- ja konsultatsiooniteenuseid.

Aastad on näidanud, et Baltasar Consulting`u äriidee on olnud edukas ja jätkusuutlik. Tänaseks päevaks oleme arenenud vaikselt, kuid kindlalt koos oma klientidega. Paljud ettevõtted, kes meie poolt pakutavaid teenuseid kasutavad, on soovitanud ka oma äripartneritele.

Me peame väga oluliseks seda, et klient tunneks end meie juures alati oodatuna, kas ta siis tuleb nõu pidama, tehinguid sõlmima või lihtsalt kohvi jooma ja jalga puhkama. Me ei ole rangelt ametlikku keelt kõnelev ettevõte ning iga lisaliigutust me rahas ei mõõda. Seepärast suudame oma klientidega luua pikaajalisele koostööle toetuvad suhteid. Soovime olla oma klientide jaoks sõbrad ja nõustajad, kelle poole saab vajadusel alati pöörduda!

Meie eeliseks on see, et oleme paindlikud, sõbralikud ja uutele pakkumistele alati avatud. Suhtleme oma klientidega nii eesti, soome kui ka inglise keeles.